AYSAN KARAVAN

Aysan Karoser Karavan Römork San. Tic. Ltd. Şti

Merkez: Dereçavuşköy, 4.Dilek Sk.No:44 Osmangazi/Bursa

Tel: 0224 215 68 40 Fax: 0224 215 68 40 GSM : 0535 258 18 90

aysan@aysankaravan.com.tr

ANA SAYFA

KURUMSAL

İLETİŞİM

 
 
AYSAN KARAVAN

1970 yılında Bursa'da Yeni Yalova Yolu Caddesi no:284'de , Yönetim Kurulu Başkanı Arif Ay tarafından kurulmuştur.Halen adreste üretim ve çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz üretime başladığı günden bu yana Türkiye'de, konusunda lider konumdadır.Ürün çeşitlerimiz: mobil büfe karavanlar, çekme büfe tipi karavanlar, dinamit depo karavanları, çeşitli tip ve modelde üretim karavanlar, otomobil yük romorkları , tekne romorkları, at taşıma romorkları, seyyar tamir araçları , 01 tip onay belgeli römorklar, 02 tip onay belgeli römorklar gibi üretimleri mühendis ve teknik ekibiyle başarıyla gerçekleştirmiştir.

Aysan mamullerinde sağlamlık, zerafet, kullanışlılık, kaliteli malzeme ve işçilik, Türkiye ve Dünya yollarına ve iktisadi şartlarına uygunluk, daima zamanın en ileri teknolojisini bulabilirsiniz.


Yılların vermiş olduğu deneyim , genç ve dinamik kadrosu , tecrübeli çalışanları ve son teknoloji ekipmanları ile üretim yapmakta olan AYSAN ; ISO 9001 : 2008 belgesini alarak kalitesini ve kullanışlılığını belgelemiş bulunmaktadır.

CE belgesine de sahip olan firmamız Avrupa Standartlarında üretim yapmakta olup sizlere daha kaliteli hizmet vermekten ve yükünüzü hafifletmekten her zaman olduğu gibi bugün de gurur duymaktadır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çıkmış olduğumuz bu yolculukta , emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz

 

Kalite asla bir tesadüf değil , daima akıllı bir gayretin sonucudur..